Obrazy na płótnie


Nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz form ekspozycji zdjęć. Wydruki o precyzyjnym wykończeniu doskonale sprawdzają się jako dekoracje salonu oraz oryginalne prezenty.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów FOTOOBRAZY podzieliliśmy na kilka produktów :

FOTOPŁÓTNO

Wydruk na płótnie bawełnianym canvas (płótno malarskie) dowolnego zdjęcia lub grafiki, naciągnięte na drewniany blejtram i gotowe do powieszenia na ścianie.

Technika wykonania:
Dowolne zdjęcie drukujemy na bawełnianym płótnie o gramaturze 360 g/m2 jakością fotograficzną. Całość precyzyjnie naciągamy na sosnowy blejtram. Dzięki zadrukowanym bokom obraz sprawia wrażenie trójwymiarowego przez co nadaje się do zawieszenia bezpośrednio na ścianie bez dodatkowego oprawiania w ramę.

FOTORAMA
Wydruk fotograficzny zdjęcia na papierze, zainstalowany w aluminiowej lub drewnianej ramce, zabezpieczoną od frontu szkłem lub plexi. Całość tworzy produkt gotowy do powieszenia na ścianie. Doskonale sprawdza się jako ekspozycja zdjęć.

FOTOANTYRAMA
Wydruk fotograficzny zdjęcia na papierze, zainstalowany w antyramę pleksi. Produkt gotowy jest do powieszenia na ścianę w pozycji zarówno pinowej jak i poziomej.

Wydruki fotograficzne zdjęć drukujemy na błyszczącym papierze o gramaturze 220g firmy IKONOS